Wynajęcie lokalu biurowego

lokFirma Slag Recycling Sp. z o.o. oddział w Jaworznie, oferuje do wynajęcia pomieszczenia biurowe na terenie byłej Huty Szkła Szczakowa w budynku biurowym, przy ulicy Kolejarzy 81.

Powierzchnia wynajmowanych lokali:

Całkowita powierzchnia pomieszczeń przeznaczonych do wynajęcia to 1020 m2 (siedem pięter). Istnieje możliwość wynajmu całego budynku lub poszczególnych pięter. Na każdym piętrze znajdują się pokoje o powierzchni do 15m2 do 27 m2.

Sposób udostępnienia lokali:

Wynajem

Infrastruktura:

W każdym pokoju znajduje się łacze internetowe i telefoniczne. Budynek wyposażony jest w energię elektryczną, bieżącą wodę miejską, kanalizację, własne ogrzewanie gazowe.

Uwaga:

Budynek wyposażony jest w dwie windy osobowe. Część budynku jest po generalnym remoncie, na każdym piętrze znajdują się odnowione pomieszczenia biurowe, wyremontowany korytarz, zaplecze socjalne oraz sanitariaty. Dodatkowym atutem jest duża ilość miejsc postojowych. Samochody mogą parkować na ogrodzonym, całodobowo strzeżonym terenie za budynkiem, jak i na nieogrodzonym, ogólnodostępnym placu mieszczącym się przed budynkiem biurowym.

Kontakt:

Pani Bogusława Mazur

tel. 667-810-396

mail: bmazur@hso.com.pl

 

Urząd Miejski w Jaworznie
ul. Grunwaldzka 33, 43-600 Jaworzno
tel.: (+48 32) 618-15-00 fax: (+48 32) 618-15-01
e-mail: jaworzno@um.jaworzno.pl
ISPiK S.A.: opracowanie, technologia: ISDP/GeoportalToolkit, projekt graficzny: znaki, cms: webeditcms